Personal


GERÈNCIA  
Mònica Brusau Alòs mbrusau@coflleida.cat Assessoria Jurídica
 
 
ÀREA TÈCNICA FARMACÈUTICA  
Magda Peris mperis@coflleida.cat Cim/Formació
Montse Celis mcelis@coflleida.cat Laboratori/Cim
 
 
SECRETARIA TÈCNICA I JUNTA DE GOVERN  
Jaumina Casanovas jcasanovas@coflleida.cat
 
 
GESTIÓ ECONÓMICA  
Javier Rodriguez xrodriguez@coflleida.cat
 
 
ADMINISTRACIÓ  
Nuria Comas ncomas@coflleida.cat Recepció/Col·legiats
Glòria Huete ghuete@coflleida.cat Farmàcies/Facturació
 
A.M.A.CaixaBank
Plaça Ramon Berenguer IV, nº 9, 2ª planta 25007 LLEIDA
Tlf. 973 243 789 Tlf. 973 244 275. Fax: 973 238 310
coflleida@coflleida.cat
*Desenvolupat per:
Semic Internet

Aquest lloc web utilitza galetes propies i de tercers per a recopilar informació amb la finalitat de millorar els nostres serveis. Si continueu navegant considerem que n'accepteu la seva instal·lació. Consulteu la nostra política de galetes.

Permetre